Yerli Dizi Arşivi

274 dizi
Halka izle (IMDb: 9,2)
Halka izle, Halka HD Tek Parça, Halka son bölüm izle, Halka dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. ki genç adam, iki farklı insan, iki kurban, bambaşka yerlerden gelip, yan yana durarak, inat ve öfkeyle, kader sandıkları, tesadüf saydıkları bir kumpasla savaşıyorlar. Uzakta kalan ve uzayıp gelen bir geçmişin peşine düşüyorlar. Eski defterlerin, kirli davaların, büyük ve küçük yalanların hesabını soruyorlar. Mafyanın, paranın, entrikanın konuştuğu ve sustuğu bir hayatın içinde sürükleniyorlar. Halka, durdurak bilmeyen bir serüvenin, karanlık bir dünyanın hikâyesi. Kanayan ve kanadıkça acıtan bir mazi. Kaan ve Cihangir’in yeryüzünden intikamı… Halka, polisiye trüklerini kullanan, tempolu, serüven temalı bir tv dizisidir. Halka ismi, üç halka simgesiyle bilinen bir suç şebekesinden gelmektedir. Halka’nın en temel özelliği, her bölümde artan muammalı temposu ve klasik mafya anlatılarının aksine kadınların güçlü olduğu, yönetip yönlendirdiği bir karakter içeriği taşımasıdır. Hikâyenin kahramanları Halka’nın mağdurları olduklarını öğrenerek, örgütle mücadeleye girişen Kaan ve Cihangir’dir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Ahmet Mümtaz Taylan, Burak Sergen, Serkan Çayoğlu
Tür : Aksiyon , Dram , Suç
Behzat Ç izle (IMDb: 8,7)
Behzat Ç. izle, Behzat Ç son bölüm izle yeni sezonu ve eski sezonların tüm bölümleri tek parça hd kalitesinde
Yapım Yılı : 2010
Oyuncular : Erdal Besikçioglu, Inanç Konukçu, Ege Aydan
Tür : Suç, Dram, Gizem, Polisiye
Ezel izle (IMDb: 8,6)
Ezel izle, Ezel HD Tek Parça, Ezel son bölüm izle, Ezel dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. Herkes birini sever ama her ihanet, sevgiyle başlar…Önce Ömer vardı. Ömer’in ailesiyle birlikte küçük, basit bir hayatı vardı. Mutluydu. Sonra bir kız sevdi. Askerden gelecek, onunla evlenecekti. Herşey yerli yerinde, herşey olması gerektiği gibiydi. Ama Ömer birden cinayetten hapiste buldu kendini. Bildiği hayat, güvendiği insanlar bir anda yok oldu. Yerine, tek bir soru, on yıl boyunca kızgın bir damga gibi beynini dağladı durdu: Niye? Ona korkunç bir oyun oynanmıştı. Sevdiği kız Eyşan, en iyi arkadaşı Cengiz ve abisi bildiği Ali, bir şekilde bu oyunun içindeydi. Ömer cevapları bulamıyordu, çaresizdi. Ta ki hapishanede hayatını değiştirecek bir adamla tanışana dek.
Yapım Yılı : 2009
Oyuncular : Kenan İmirzalıoğlu, Tuncel Kurtiz, Sedef Avcı
Tür : Aksiyon , Dram , Gerilim , Gizem , Macera , Romantik , Suç
Kardeş Payı izle (IMDb: 8,6)
Kardeş Payı izle, Kardeş Payı HD Tek Parça, Kardeş Payı son bölüm izle, Kardeş Payı dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir’i (Ali) tesisatçı olarak izleyeceğiz. Ancak onlar sıradan tesisatçı değiller, mucitler ve dünyayı kurtaracaklarına inanıyorlar. Tabii ki buluş merakları da başlarına türlü işler açacak.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Seda Bakan, Ahmet Kural, Murat Cemcir, Şinasi Yurtsever
Tür : Komedi , Macera
Kuzgun izle (IMDb: 8,3)
Kuzgun izle, Kuzgun HD Tek Parça, Kuzgun son bölüm izle, Kuzgun dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. Kuzgun tuzağa düşürülerek hapse atılan polis babasının intikamını almak için 20 yıl bekleyen bir adama Dila ise yıllar sonra Kuzgun ile tekrar karşılaşarak hayatı değişen başarılı bir avukata hayat verecek. Kuzgun ve Dila iki polis arkadaşın beraber büyüyen çocukları olacak ve yıllar sonra yeniden karşılaşacaklar. Kuzgun babasının ölümünden sonra başka bir kimlikle yaşamış ve korumalık yapmıştır. Kuzgun babasının intikamını almak için plan yapacak ve düşmanının kızıyla aşk yaşayacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Barış Arduç, Burcu Biricik, Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu
Tür : Aksiyon , Dram , Romantik
Payitaht Abdülhamid izle, Payitaht Abdülhamid HD Tek Parça, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle, Payitaht Abdülhamid dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. 34. Osmanlı Padişahı Sultan 2. Abdülhamit Han‘ın döneminde yaşananları konu alacak. 1896'da, Sultan Abdülhamid'in padişahlığının 20. yılından itibaren döneme damgasını vuran önemli olayları ekrana taşıyacak olan dizi
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Bülent Inal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Selen Ozturk
Tür : Biyografi , Dram , Savaş , Tarih
Suskunlar izle (IMDb: 8,4)
Suskunlar izle, Suskunlar HD Tek Parça, Suskunlar son bölüm izle, Suskunlar dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. Birbirlerinden başka tutunacak şeyi olmayan, dört küçük çocuğun hikayesi bu. Dört arkadaş. Dört kardeşten öte. Büyümeleri yıllar sürecek sandılar. Ama bazı çocuklar. Tek bir günde büyür. Basit, masum, tek bir hata yaptılar. Ve çocukluklarına veda ettiler. O günden sonra bir söz verdiler birbirlerine. Sustular. Ve dağıldılar şehrin dört bir yanına. Ama içlerinden biri tutmadı sözünü. Yıllar sonra bir araya topladı hepsini. Başladığı işi bitirmeleri için… Şimdi her biri bambaşka bir adam. Biri gözü kara bir serseri. Biri başarılı bir kanun adamı. Biri hiç büyümemiş, kocaman kalpli bir çocukadam. Biri de sözü ilk bozan. Şehrin dört bir yanından esen dört rüzgar gibi çıktılar bir yola. Arkalarında paylaşılamayan bir aşk, önlerinde sorulacak bir hesap, tek silahlarıysa girdiği her savaştan galip çıkan dostluklarıydı. Onlar yıllarca sustular. Şimdi konuşma zamanı…
Yapım Yılı : 2012
Oyuncular : Murat Yıldırım, Aslı Enver, Sarp Akkaya, Berk Hakman, Mehmet Özgür
Tür : Aksiyon , Dram , Polisiye , Romantik , Suç
Poyraz Karayel izle, Poyraz Karayel HD Tek Parça, Poyraz Karayel son bölüm izle, Poyraz Karayel dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. Askin ve nefretin, dostlugun ve düsmanligin, iyiligin ve kötülügün en uçlarda yasandigi bir hikaye
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : ilker Kaleli, Burçin Terzioglu, Musa Uzunlar
Tür : Aksiyon, Dram
Afili Aşk izle (IMDb: 7.2)
Afili Aşk izle, Afili Aşk HD Tek Parça, Afili Aşk son bölüm izle, Afili Aşk dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. Ayşe’nin biri hayırsız diğeri de çıkarcı ve kabadayı iki abisi vardır. Abilerinin istemediği bir adam ile evlendirmek istedikleri Ayşe sevgilisi Berk ile evlenmek ister ama Berk’te Ayşe’nin abilerinden ve evlilikten korkar ve mahalleyi terk ederek kaybolur. Ayşe işçi olarak çalıştığı fabrika sahibinin de isteği ile bir oyuna kalkışır ve patronun oğlu ile zorla evlenir. Patronun oğlu Kerem ise babası tarafından hiç bir zaman takdir edilmese de tekstil fabrikası sahibi Yiğit’er ailesinin zengin ve yakışıklı oğludur. Ayşe Yılmaz’ın etrafındakilerden sürekli darbeler yemesi ve bunun neticesinde daha güçlü bir kadın olmasına şahit olacağız. Kerem ile evlenen Ayşe Yılmaz’ın hayatı biraz daha renklenecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Burcu Özberk, Çağlar Ertuğrul, Yılmaz Kunt, Benian Dönmez, Taner Rumeli, Beril Pozam
Tür : Komedi
Benim Tatlı Yalanım izle, Benim Tatlı Yalanım HD Tek Parça, Benim Tatlı Yalanım son bölüm izle, Benim Tatlı Yalanım dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu, Lavinya Ünlüer, Gonca Sarıyıldız, Aslı İnandık
Tür : Aile, Komedi, Romantik
Çukur izle (IMDb: 7,6)
Çukur izle, Çukur HD Tek Parça, Çukur son bölüm izle, Çukur dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. İstanbul'un en belalı mahallerinden Çukur'un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur'u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. ... Yamaç yıllar önce Çukur'u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu ve Necip Memili
Tür : Dram
Diriliş Ertuğrul izle, Diriliş Ertuğrul HD Tek Parça, Diriliş Ertuğrul son bölüm izle, Diriliş Ertuğrul dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. Dünya yeni kudretini arıyordu. Ve Anadolu, emperyallerin kavgaya tutuştuğu bir diyardı. 1071’de Türklerin girdiği bu topraklara şimdi, Haçlılar ve Moğollar da ortak olmak istiyordu. Akdeniz, Karadeniz, Balkanlar, Kafkasya ve Mezopotamya yeni sahibini arıyordu. İşte bu yangın yerinde, bizim hikayemizin kahramanı Ertuğrul da, 400 çadırlık obasına bir yurt arıyordu. Yıllardır yersiz ve yurtsuz kalan Kayılar, Ertuğrul’dan acılarına, çilelerine ve yolculuklarına son verecek bir yurt istiyordu. Ertuğrul, göğü çadır, yeri yatak eyleyerek zor bir mücadeleye talip oldu. Tapınak Şövalyeleri, vahşi Moğollar ve zalim Türkmen beyleri onun en büyük düşmanlarıydı. Ertuğrul, ümitlerin tükendiği bir çağda nice zorluğa göğüs gererek, azmi ve sabrı sayesinde düşmanlarını yendi ve Kayı boyuna bir yurt verdi. Bu yurtta üç kıtada altı asır hüküm sürecek olan dünyanın en ihtişamlı devleti Osmanlı İmparatorluğu kuruldu. Bu muhteşem devletin sırrı da kahramanımız Ertuğrul’un hikayesinde gizliydi. Ertuğrul’un, İbn-i Arabi’den aldığı bu sır, onu adım adım hayallerine taşıdı. Ertuğrul, hayallerine giderken aslında dünyaya yeni bir medeniyet armağan etti. Temellerini attığı devlet, dünyanın kaderini değiştirdi. Biz de dünyanın kaderini değiştiren adamın destansı hikayesine, boyun eğmeyen karakterine, büyüleyici aşkına ve tüm insanlığa yetecek adalet duygusuna şahitlik edeceğiz.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Engin Altan Düzyatan, Didem Balçın, Nurettin Sönmez, Cengiz Coşkun
Tür : Biyografi , Dram , Macera , Savaş , Tarih
Erkenci Kuş izle (IMDb: 7,6)
Erkenci Kuş izle, Erkenci Kuş HD Tek Parça, Erkenci Kuş son bölüm izle, Erkenci Kuş dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. anem sabahları birkaç saat babasının bakkalında çalıştıktan sonra bütün gününü hayal kurarak ve kitabı üzerinde çalışarak geçirmektedir ve hayatından son derece mutludur. Ta ki anne babası kendisine doğru düzgün bir iş bulmazsa evlenmek zorunda olduğunu söyleyene kadar! Sanem bunun üzerine mecburen ablasının iş yerinde çalışmaya başlar. Hayallerini süsleyen büyük aşkının kendisini orada beklediğinden habersizdir henüz, üstelik bilmeden Can'a ve şirkete kurulan bir tuzağın parçası olur... Yalanlar üzerine kurulan bir aşk olabilir mi? Ya Sanem? Nefret ettiği Can'a kalbini kaptırabilir mi?
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Can Yaman, Demet Özdemir, Özlem Tokaslan, Cihan Ercan
Tür : Aile , Dram , Komedi , Romantik
Hakan Muhafız izle, 2018 yapımı Hakan Muhafız dizisini türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. Hakan Muhafız izle, Hakan Muhafız full hd izle, Hakan Muhafız (The Protector) izle HD Tek Parça izle. Günümüz İstanbulu'nda yaşayan ve kadim bir gizli birlikle olan bağını keşfeden genç bir adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için maceraya atılır. Dizide sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atmasını izliyoruz. Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikâyenin başında Kapalı Çarsı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysa ki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak! Hakan kendisi için çizilmiş kaderine nasıl tepki verecek, kendisi ondan beklenen son muhafız olabilecek mi? Hakan karakterini Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu gibi oyuncular yer alıyor.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü
Tür : Bilim Kurgu , Aksiyon , Fantastik
Hercai izle (IMDb: 7,4)
Hercai izle, Hercai HD Tek Parça, Hercai son bölüm izle, Hercai dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. 15 Mart 2019 tarihinden itibaren atv'de yayınlanmaya başlayan, Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Oya Unustası, Ahmet Tansu Taşanlar, Serdar Özer, Gülçin Hatıhan, İlay Erkök ve Cahit Gök’ın başrollerini paylaştığı, senaristliğini Eda Tezcan ve Feraye Şahin'ın yaptığı, yönetmen koltuğuna Cem Karcı ve Benal Tairi'ın oturduğu televizyon dizisidir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Feride Çetin
Tür : Dram , Romantik
Kadın izle (IMDb: 7,2)
Kadın izle, Kadın HD Tek Parça, Kadın son bölüm izle, Kadın dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. FOX TV'de yayınlanan, başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar'ın paylaştığı dram türündeki Türk televizyon dizisi. Dizi için daha önce anne rolünde Beren Saat'in yer alacağı söylendi, ancak rolde Özge Özpirinçci yer aldı.[1][2] Japonya yapımı "Woman" dizisinden uyarlanmıştır
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Özge Özpirinçci, Seray Kaya, Caner Cindoruk, Ali Semi Sefil,
Tür : Dram
Kiralık Aşk izle (IMDb: 7,2)
Kiralık Aşk izle, Kiralık Aşk HD Tek Parça, Kiralık Aşk son bölüm izle, Kiralık Aşk dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. Başrollerinde Elçin Sangu ve Başrış Arduç'un yer adlığı Kiralık Aşk dizisi romantik komedi tarzında olacak. Güzel oyuncu Elçin Sangu Kiralık Aşk dizisinde Defne karakterini canlandırıyor. Garsonluk yapan Defne kendisine yapılan aşk oyununu kabul ederek karmaşık bir işin içine girer. Zengin bir iş adamını kendisine aşık etmeye çalışan Defne'ye bu oyunda yardımcı olacak kişi ise Defne'nin gerçekten aşık olduğu adamdır.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Nergis Kumbasar, Onur Büyüktopçu
Tür : Komedi , Romantik
Tek Yürek izle (IMDb: 7,9)
Tek Yürek izle, Tek Yürek HD Tek Parça, Tek Yürek son bölüm izle, Tek Yürek dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Vildan Atasever, Tayanç Ayaydın, Hilmi Cem İntepe
Tür : Spor, Gençlik, Dram
Tozkoparan izle (IMDb: 7,4)
Tozkoparan izle, Tozkoparan HD Tek Parça, Tozkoparan son bölüm izle, Tozkoparan dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Özgür Ege Nalcı, Burcu Altın, Helin Melike Çal, Yusuf Gökhan Atalay, Fatih Yılmaz, Yağız Kılınç, Leyla Kırşan, Tuana Naz Tiryaki
Tür : Aile
Vuslat izle (IMDb: 7,1)
Vuslat izle, Vuslat HD Tek Parça, Vuslat son bölüm izle, Vuslat dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. 7 Ocak 2019 tarihinden itibaren TRT 1'de yayınlanmaya başlayan, Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Ümit Kantarcılar, Pelin Uluksar ve Gamze Süner Atay’ın başrollerini paylaştığı, senaristliğini Betül Yağsağan'nın yazdığı, yönetmenliğini Murat Onbul'ın yaptığı televizyon dizisidir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Ümit Kantarcılar, Mehmet Özgür, Kadir Doğulu
Tür : Aksiyon , Dram , Romantik
Aşkı Memnu izle (IMDb: 7,2)
Aşkı Memnu izle, Aşkı Memnu HD Tek Parça, Aşkı Memnu son bölüm izle, Aşkı Memnu dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : Beren Saat, Kivanç Tatlitug, Nebahat Çehre
Tür : Dram, Romantik
Kuzey Güney izle (IMDb: 7,5)
Kuzey Güney izle, Kuzey Güney HD Tek Parça, Kuzey Güney son bölüm izle, Kuzey Güney dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Kivanç Tatlitug, Bugra Gülsoy, Öykü Karayel
Tür : Dram
Her Yerde Sen izle (IMDb: 6.6)
Her Yerde Sen izle, Her Yerde Sen HD Tek Parça, Her Yerde Sen son bölüm izle, Her Yerde Sen dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. Demir ve Selin adlı iki gencin aynı evi satın almasıyla başlayan macera ve sonrasında yaşanan aşk hikayesi anlatılıyor. Dizinin romantik komedi tarzında olacağı belirtiliyor.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Furkan Andıç, Aybüke Pusat, Ali Yağcı, Ali Gözüşirin, Aslıhan Malbora, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu ,
Tür : Komedi, Romantik
Medcezir izle (IMDb: 6,8)
Medcezir izle, Medcezir HD Tek Parça, Medcezir son bölüm izle, Medcezir dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Çağatay Ulusoy, Serenay Sarikaya, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Miray Daner, Barış Falay
Tür : Aile , Dram , Romantik , Gençlik
Zalim İstanbul izle, Zalim İstanbul HD Tek Parça, Zalim İstanbul son bölüm izle, Zalim İstanbul dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Fikret Kuskan, Deniz Ugur, Mine Tugay
Tür : Dram
Gülperi izle (IMDb: 5,9)
Gülperi izle, Gülperi HD Tek Parça, Gülperi son bölüm izle, Gülperi dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Nurgül Yesilçay, Burak Dakak, Timuçin Esen
Tür : Aile , Dram
Yasak Elma izle (IMDb: 5,5)
Yasak Elma izle, Yasak Elma HD Tek Parça, Yasak Elma son bölüm izle, Yasak Elma dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur. Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Şevval Sam, Talat Bulut, Şafak Pekdemir
Tür : Romantik
Bir Litre Gözyaşı izle, Bir Litre Gözyaşı HD Tek Parça, Bir Litre Gözyaşı son bölüm izle, Bir Litre Gözyaşı dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Miray Daner, Tolga Tekin, Mert Yazicioglu
Tür : Dram
Yaprak Dökümü izle, Yaprak Dökümü HD Tek Parça, Yaprak Dökümü son bölüm izle, Yaprak Dökümü dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2005
Oyuncular : Deniz Çakir, Eren Balkan, Halil Ergün
Tür : Dram, Aile
Fatmagülün Suçu Ne izle, Fatmagülün Suçu Ne HD Tek Parça, Fatmagülün Suçu Ne son bölüm izle, Fatmagülün Suçu Ne dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. Ay Yapım tarafından yapımı gerçekleştirilen dizide dört adamın tecavüzüne uğrayan ve tecavüzcülerden biriyle evlenmek zorunda bırakılan Fatmagül'ün ve onunla evlenmek zorunda kalan Kerim'in hikâyesi işlenmektedir
Yapım Yılı : 2010
Oyuncular : Beren Saat, Engin Akyürek, Firat Çelik
Tür : Dram, Romantik
Güneşin Kızları izle, Güneşin Kızları HD Tek Parça, Güneşin Kızları son bölüm izle, Güneşin Kızları dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. Güneş, beyaz atlı prensini, 35 yaşında, 3 kız çocuğunu büyüttükten ve aşktan tamamen umudunu kestikten sonra bulur. İstanbullu işadamı Haluk Mertoğlu’nun evlilik teklifini kabul ettiğinde, Güneş ve birbirinden bela kızları, Mertoğlu ailesinin yaşantısının ortasına bomba gibi düşer. Yeni hayatlarından hepsinin dilekleri ve beklentileri farklıdır ancak; Mertoğlu Ailesi'nin hayatı göründüğü kadar kusursuz değildir. Güneş ve kızlarının gelişiyle, geçmişin sırları bir bir ortaya dökülmeye başlayacaktır.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Emre Kinay, Evrim Alasya, Tolga Saritas
Tür : Dram, Komedi, Romantik
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Otisabi izle (IMDb: )
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Avlu izle (IMDb: )
Avlu izle, Avlu HD Tek Parça, Avlu son bölüm izle, Avlu dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Benimsin izle (IMDb: )
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Bir Aile Hikayesi izle, Bir Aile Hikayesi HD Tek Parça, Bir Aile Hikayesi son bölüm izle, Bir Aile Hikayesi dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Birkan Sokullu, Celil Nalçakan, ,Elçin Afacan, İrem Sak, Olgun Toker, Songül Öden
Tür : Dram
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Bir Zamanlar Çukurova izle, Bir Zamanlar Çukurova HD Tek Parça, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Canevim izle (IMDb: )
Canevim izle, Canevim HD Tek Parça, Canevim son bölüm izle, Canevim dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür :
Çarpışma izle, Çarpışma HD Tek Parça, Çarpışma son bölüm izle, Çarpışma dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Dip izle (IMDb: )
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Elif izle (IMDb: )
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz HD Tek Parça, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular :
Tür :
Feda izle (IMDb: )
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
İçerde izle (IMDb: )
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Kardeş Çocukları izle, Kardeş Çocukları HD Tek Parça, Kardeş Çocukları son bölüm izle, Kardeş Çocukları dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Kimse Bilmez izle, Kimse Bilmez HD Tek Parça, Kimse Bilmez son bölüm izle, Kimse Bilmez dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür :
Kızım izle (IMDb: )
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
MasterChef Türkiye izle, MasterChef Türkiye yeni sezon izle, MasterChef Türkiye 2019 izle, MasterChef Türkiye son bölüm izle
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Tv Programı
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Nöbet izle (IMDb: )
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Savaşçı izle, Savaşçı HD Tek Parça, Savaşçı son bölüm izle, Savaşçı dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Sen Anlat Karadeniz izle, Sen Anlat Karadeniz HD Tek Parça, Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Sev Beni izle (IMDb: )
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Söz izle (IMDb: )
Söz izle, Söz HD Tek Parça, Söz son bölüm izle, Söz dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Tolgshow izle (IMDb: )
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Vurgun izle (IMDb: )
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yemin izle (IMDb: )
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Kuzey Yıldızı İlk Aşk izle, Kuzey Yıldızı İlk Aşk HD Tek Parça, Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölüm izle, Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı’nda başrolleri Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşıyor. Kuzey ve Yıldız’ın aşk hikayesini romantik, komik ve macera dolu bir anlatımla seyirciyle buluşturacak olan dizide; Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de rol alıyor.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan
Tür : Romantik, Komedi, Macera
Aşk Ağlatır izle, Aşk Ağlatır HD Tek Parça, Aşk Ağlatır son bölüm izle, Aşk Ağlatır dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. Taşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin; vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesinin anlatıldığı Aşk Ağlatır, Eylül’de Show TV’de izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Deniz Can Aktaş, Hafsanur Sancaktutan, Pelin Öztekin, Laçin Ceylan, Durul Bazan, Yağızcan Konyalı, Oktay Çubuk
Tür : Dram , Romantik
Çocuk izle (IMDb: )
Çocuk izle, Çocuk HD Tek Parça, Çocuk son bölüm izle, Çocuk dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. “Çocuk” Dört kadının annelikleriyle sınandığı yolda, çocuklarının da anneleriyle sınanacağı bir hikayedir… Hayat kadını bir annenin kızı olan Akça kendi evladına daha iyi bir gelecek verebilmek için anneliğinden vazgeçerken, varlıklı bir ailenin gelini olan Şule, bir ömür boyu Akça’nın bebeğine annelik yapmaya söz verir. Adını Efe koyduğu bebeğe evladı gibi bakıp büyütürken kendi çocuğunun doğmasıyla işler değişir. Kayınvalide Asiye’nin ise herkesin hayatını alt üst edecek büyük bir sırrı vardır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran, Ceyda Ateş Toplusoy, Kenan Acar, Nimet İyigün ve Mehmet Emin Güney
Tür : Dram
Sevdim Seni Bir Kere izle, Sevdim Seni Bir Kere HD Tek Parça, Sevdim Seni Bir Kere son bölüm izle, Sevdim Seni Bir Kere dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. Yapımcılığını Focus Film’in üstlendiği diziye, ekranların ve tiyatromuzun başarılı oyuncuları eşlik ediyor. İzmir’den Ankara’ya üniversite okumaya gelen Aslım, daha ilk günden Ozan ile takışır. Ozan, asi ve öfkeli bir gençtir. Tecrübesiz ama inatçı Aslım ile aşkları ise bir o kadar fırtınalı ve tutkulu olur. Gençlerimiz sadece aşkları ile sınanmaz. Onların karşılaşması aileler arasında yıllar önce kapatılan defterleri de açar. Hırs, kibir, fedakarlık, sosyo ekonomik farklar, yalanlar ve geçmişten gelen sırlar hem iki gencin hem de ailelerin hayatlarını alt üst edecek, küllenen, üstü kapanan gerçekler birer birer ortaya çıkacak ve bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Yağmur Çokgenç, Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Volkan Murat Benli, Didem Aygün, İrfan Kılınç, Nur Yazar, Nevzat Can Rüzgar, Şifanur Gül, Berk Bakioğlu, Sevgi Temel, Yağmur Ilgım Öztekin, Tuana Tuzman, Zeynep Şirin Giobbi, Zafer Güllü, Önder Atakanlı, Pervin Balcı
Tür : Dram , Romantik
Mucize Doktor izle, Mucize Doktor HD Tek Parça, Mucize Doktor son bölüm izle, Mucize Doktor dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. Taşrada bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali’nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak işe başladığı özel bir hastanede yaşadıklarını konu alan “Mucize Doktor”un ilk bölüm tanıtımında baş rolde yer alan Taner Ölmez’in izleyicinin alışık olmadığı bir rolle ekrana geleceğine şahit olmak mümkün.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Taner Ölmez, Onur Tuna, Murat Aygen
Tür : Dram
Film izle, Full HD Film izle, Türkçe Dublaj Film izle 2019 yapımı vizyon filmler
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Şampiyon izle, Şampiyon HD Tek Parça, Şampiyon son bölüm izle, Şampiyon dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Tolgahan Sayışman, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı, Emir Özyakışır, Bahar Süer, İlayda Alişan ve Mehmet Bozdoğan
Tür : Dram , Romantik
Arka Sokaklar izle, Arka Sokaklar HD Tek Parça, Arka Sokaklar son bölüm izle, Arka Sokaklar dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Zafer Ergin, Sevket Çoruh, Özgür Ozan
Tür : Aksiyon, Macera, Komedi
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Benim Adım Melek izle, Benim Adım Melek HD Tek Parça, Benim Adım Melek son bölüm izle, Benim Adım Melek dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Nehir Erdoğan, Kutsi, Kaan Çakır, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç ve Rabia Soytürk
Tür :
Kurşun izle (IMDb: )
Kurşun izle, Kurşun HD Tek Parça, Kurşun son bölüm izle, Kurşun dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. 1970’lerin İstanbul’unda adalet arayan Savcı Orhan Atmaca (ENGİN ALTAN DÜZYATAN) ve kalemine güvenen hırslı gazeteci Leyla Devrim’in (BURÇİN TERZİOĞLU) yer altı dünyasına karşı birlikte verdikleri mücadeleyi anlatan dizidir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya
Tür : Dram, Gerilim, Suç
Yerli Film izle, 2019 yapımı Yerli Filmler izle, Hd Tek Parça Yerli Film
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Seksenler izle, Seksenler HD Tek Parça, Seksenler son bölüm izle, Seksenler dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür :
İncir Ağacı izle, İncir Ağacı HD Tek Parça, İncir Ağacı son bölüm izle, İncir Ağacı dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Arif Nazim, Özlem Güveli, Burakhan Yilmaz
Tür :
Sevgili Geçmiş izle, Sevgili Geçmiş HD Tek Parça, Sevgili Geçmiş son bölüm izle, Sevgili Geçmiş dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür :
Azize izle (IMDb: )
Azize izle, Azize HD Tek Parça, Azize son bölüm izle, Azize dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. Azize, Süreç Film imzalı, yönetmeliğini Volkan Kocatürk'ün yaptığı, senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdur'un birlikte kaleme aldıkları, Kanal D'de başlayacak olan Türk yapımı dram dizisidir
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Dram
Chefs Arena izle, Chefs Arena son bölüm izle, Chefs Arena kanal d izle, Chefs Arena tek parça izle, Chefs Arena full izle
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür :
Kuruluş Osman izle, Kuruluş Osman HD Tek Parça, Kuruluş Osman son bölüm izle, Kuruluş Osman dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz. Kuruluş: Osman, Bozdağ Film imzalı, yönetmeliğini Metin Günay'ın yaptığı, senaryosunu Mehmet Bozdağ'ın kaleme aldığı tarih ve kurgu türündeki Türk yapımı dizidir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Tarih
Ferhat ile Şirin izle, Ferhat ile Şirin HD Tek Parça, Ferhat ile Şirin son bölüm izle, Ferhat ile Şirin dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür :
Güvercin izle, Güvercin HD Tek Parça, Güvercin son bölüm izle, Güvercin dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür :
Sefirin Kızı izle, Sefirin Kızı HD Tek Parça, Sefirin Kızı son bölüm izle, Sefirin Kızı dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür :
Hekimoğlu izle, Hekimoğlu HD Tek Parça, Hekimoğlu son bölüm izle, Hekimoğlu dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür :
Doğduğun Ev Kaderindir izle, Doğduğun Ev Kaderindir HD Tek Parça, Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm izle, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür :
Tutunamayanlar izle, Tutunamayanlar HD Tek Parça, Tutunamayanlar son bölüm izle, Tutunamayanlar dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür :
Ramo izle (IMDb: )
Ramo izle, Ramo HD Tek Parça, Ramo son bölüm izle, Ramo dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür :
Zemheri izle (IMDb: )
Zemheri izle, Zemheri HD Tek Parça, Zemheri son bölüm izle, Zemheri dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür :
Babil izle (IMDb: )
Babil izle, Babil HD Tek Parça, Babil son bölüm izle, Babil dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür :
Zümrüdüanka izle, Zümrüdüanka HD Tek Parça, Zümrüdüanka son bölüm izle, Zümrüdüanka dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür :
Survivor izle, Survivor 2020 izle, Survivor son bölüm izle, Survivor hd tek parça izle
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür :
Öğretmen izle, Öğretmen HD Tek Parça, Öğretmen son bölüm izle, Öğretmen dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür :
Hizmetçiler izle, Hizmetçiler HD Tek Parça, Hizmetçiler son bölüm izle, Hizmetçiler dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür :
Gel Dese Aşk izle, Gel Dese Aşk HD Tek Parça, Gel Dese Aşk son bölüm izle, Gel Dese Aşk dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür :
Ya İstiklal Ya Ölüm izle, Ya İstiklal Ya Ölüm HD Tek Parça, Ya İstiklal Ya Ölüm son bölüm izle, Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür :
Baraj izle (IMDb: )
Baraj izle, Baraj HD Tek Parça, Baraj son bölüm izle, Baraj dizisinin bütün bölümlerini full hd tek parça kalitesinde izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür :